MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 13967395

nr 1396 7395

Damarbetsbord

Nyrokoko. Bredd: 82 cm. Djup: 41 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:51:56

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.